תוכנת תזרים מזומנים
מסכי התוכנה   הורדת עידכונים   כניסת משתמשים   ניהול תזרים בעסקים   תזרים לארגונים גדולים   פורומים   לקוחות   פגישת הדגמה
Microsoft Certified Partner

הצטרף לאלפי העסקים המשתמשים בתוכנת התזרים ושינו את תפיסת הניהול הפיננסי אצלהם בעסק.

התחל לשלוט בעתיד הכספי של העסק שלך בעזרת הכלים המתקדמים של תוכנת תזרים מזומנים.

תכנן את חשבונות הבנק שלך, קבע תקציבים ויעדים ובצע בקרה יומיומית אל מול אתרי הבנקים ובעיקר,

 דאג שהעסק שלך יתחיל להכניס לך כסף !!!

  מיקרוסופט תשתף פעולה עם חברת אמיר ותציע איתה את תוכנת "תזרים מזומנים" של אמיר כתוסף ל- Office 2007במסגרת שיתוף הפעולה תותאם תוכנת תזרים מזומנים של אמיר ניהול וייעוץ עסקי לסביבת Office 2007 .


מיקרוסופט ישראל וחברת אמיר ניהול וייעוץ עסקי ישתפו פעולה ויציעו את תוכנת תזרים מזומנים של אמיר ניהול וייעוץ עסקי כתוסף ל- Office 2007 המיועד לעסקים קטנים ובינוניים. במסגרת שיתוף הפעולה בין שתי החברות משודרגת מערכת ניהול תזרים המזומנים של אמיר לסביבת Office 2007 והתוכנה המשודרגת תשווק על ידי אמיר רק ללקוחות שיהיה ברשותם תוכנת Office 2007. מערכת התוכנה המשודרגת תוטמע בקרוב בקרב לקוחות התוכנה וללקוחות עסקיים חדשים.

אורנית זילברבוש – מנהלת שיווק עסקי במיקרוסופט ישראל : "תוכנת תזרים מזומנים תהווה ערך מוסף משמעותי ל- Office 2007 ותאפשר לנו להעניק ללקוחותינו פיתרונות מקיפים ואיכותיים יותר לסביבה העסקית הדינאמית והמשתנה של המשק המודרני. זאת כחלק מחזונה של החברה לספק ללקוחותיה העסקיים כלים שיאפשרו להם לממש את הפוטנציאל שלהם ולצמוח".

איתן אמסטר - מנהל תחום פיתוח תוכנה באמיר : "אנו גאים להיות שותפים של מיקרוסופט ומודים על האמון שניתן בנו. מערכת תזרים המזומנים החדשה נותנת למשתמש אפשרויות תצוגה וניתוח על תזרים המזומנים של הארגון המושתתות בטכנולוגיה החדשה של מיקרוסופט ב- Office 2007. כמו כן ממשק המערכת יאפשר לשתף נתונים עם מערכות מידע נוספות בארגון ולקיים עורק תקשורת מהיר ומועיל של הארגון אל מול הבנק שלו".

שתי החברות יקיימו יום עיון משותף שיתקיים בתאריך ה-19 לנובמבר במשרדי מיקרוסופט ישראל ברעננה ובמהלכו יוצגו הפתרונות העסקיים.

 לחצו כאן להורדת עדכוני תוכנה

ת.ד. 121 מושב חמד 50295 | טלפון: 1599-590-555